Synthasix

Оплакване от Админ

7 мнения в тази тема

1. Ник на админа: KeepWaitin'Bitch
2. Вашия ник: Synthasix
3. Доказателство демо/снимка на нарушението:https://dox.abv.bg/download?id=ade29bf727#
4. Сървър, в който е направил нарушението: CS-PlayGround.INFO # HNS FloppyTown 100aa.
5. Провинението му: Slay-ва без да знае дали не го лъжат и преди това ме гагна без причина но забравих да запазя демото

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също така за всеки slay ли трябва да търся демо?Няма как всеки път да търся демо за доказателство.slay slay няма да ти стане нищо.Така че недей всеки път да викаш имам демо и да ме заплашваш защото и ти не си китка за мирисане.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне да ме беше попитал дали наистина съм го блокнал, а не директен slay 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като цяло никой не ме е лъгал досега, но ако вече някой ме излъже ще го банвам за ден.

Трябва всички да бъдете по-търпеливи, защото като някой умре той не вижда чата на живите и колкото и да му се извиняват(живите), той няма как да разбере, че не е било нарочно и т.н.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 6.04.2019 г. at 10:23, How to jump? написа:

Ами като цяло никой не ме е лъгал досега, но ако вече някой ме излъже ще го банвам за ден.

Трябва всички да бъдете по-търпеливи, защото като някой умре той не вижда чата на живите и колкото и да му се извиняват(живите), той няма как да разбере, че не е било нарочно и т.н.

Ти нямаш право и основание да банваш, слейваш, слапваш или каквото и да е, когато ти каже някой играч. Трябват ти доказателства. А до това, че никой не те е лъгал досега, е най-тъпото оправдание което съм чувал. Стегни се малко, тук става въпрос да е удобно и приятно на играчите, а не да се правиш на велик като имаш админски права, защото те лесно се взимат. :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По таз логика утре някой може да ти каже , че някой е бил с хак и ти да го баннеш без да видиш доказателство :) Ако още веднъж някой админ банне или слапне някой БЕЗ ЛИЧНО ДА Е ВИДЯЛ НАРУШЕНИЕ ще го изтрия без да го предупреждавам  .  1001 пъти съм ви казвал , че съм ви дал тия права с цел да помагате на играта и на играчите , а не да се правите на велики ! Лека и спокойна вечер и се извиняваме на играча за причиненото неудобство .

-1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.