**ZveZData**

Предложение

2 мнения в тази тема

Според мен ще е добре и да има сървър който да е от типа на De Dust 2 респаун с шоп ранкове и такива безкрайни амониций. Златен калашник или емка за 16000$ и такива. 

Да не забравям и да има турнири. От които може да спечелят вип или цвят по избор пред ника на играча. И такива подобни

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми е респаун с шоп в който да е махната опцията за невидимост като от шопа да можеш да си копуваш бързина хп армор хамелеон като цяло обикновен респаун шоп без невидимостта защото според мен идва в повече комбинирана с другите неща от шопа горе долу това , без златни сребърни оръжия , когато набиеш глава да ти дава хп ,но само при глава и евентуално гранати който да се дават също при глава , ранк система на база хп примерно с префихи , може да се добавят тийм модели като зарибявка примерно , вип плъгин с достъп до нещо извън шопа или увеличен дмг , но не много нещо като една супена лъжица за сега основното е това което ми хрумва.Ако се сетя още нещо ще пиша в темата ,но основно нещо такова провиждам.  

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване