InoVa2

Оплакване от играч

9 мнения в тази тема

1. Ник на играча: 100AAAAAAAAAAAAAAAAA / chernata ninja / ignorance / или както сега се пишеше <ez>
2. Вашия ник: KITODAR.
3. Доказателство демо/снимка на нарушението : https://ndox.abv.bg/download?id=8b192d9144
4. Сървъра, в който е направил нарушението : CS-PlayGround.INFO # HNS FloppyTown 100aa
5. Провинение: Хакче
6. IP адрес на нарушителя + снимка : 37.143.202.114 http://prikachi.com/images.php?images/164/9377164K.jpg

Сами се уверете каква утайка е 100AAA. 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D:D:D Първо не мислех да влизам отново тук , но получавам кик без никаква причина в сървърът, след минутка две само да кача няколко демота как тъкмо влизам и получавам кик. А отделно това, което си написал, 100АА съм аз както и нинджата, моят стар ник, а и плюс това ипто ми е съвсем различно. Ще те помоля да не ме замесваш повече с никъв игноранце и някви дето летят,щото аз не се нуждая от хак. Иначе ти благодаря за комплимента, но играя цс от има няма една седмица. Лека от мен :D

12345.png

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то и ти може да ми влезнеш с ника тарикат, помолих те да не ми пишеш повече и да ми губиш времето. Мерси :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко то и от сайта си има логове с кво ip си влизал и да го смениш няма отърване.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помолих да не ми се губи времето, дано да има логове, сега за енти пореден път, не ми пиши щото загрявам :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си губиш времето сам никой не те е карал да коментираш под МОЯТА тема.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичките айпи адреси дадени тука водят към теб нинджа.

Моля да се прекрати този безсмислен разговор и да се изчака за краен отговор по тази тема.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички Ип адреси водят към един играч и той е черната нинджа  ! ! Дадохме му шанс да е админ ДОРИ БЕЗ КАНДИДАТУРА , а той ни се изплю на доверието . От този момент на там админи без кандидатури НЯМА ДА ИМА В ТАЗИ ВЕРИГА ДОКАТО АЗ СЪМ СОБСТВЕНИК ! ! !

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.