daniel

оплакване от админ #1 hns_floppytown

13 мнения в тази тема

1. Ник на админа: 100AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
2. Вашия ник: daniel
3. Доказателство демо/снимка на нарушението: Линк за сваляне: https://ndox.abv.bg/download?id=bdfcb0cf3a
4. Сървър, в който е направил нарушението: hns_floppytown
5. Провинението му: Втори неправилен перманент бан и грубо поведение. 

Моля админа да бъде санкциониран :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи писна ми да се занимавам с тебе,тва че не ги виждаш през стените не ме бърка, специално ти направих демо, в което в началото още се вижда скрипта, скачаш с 300 даже над 300 пре гс от базата (само да поясня,че трябва спийда да се намали, а не да се покачва както при теб), но при теб дъква ауто и се покачва и се вижда, и накрая на демото също излиташ от една стълба за да убиеш "хакера", а с тоя пич вчера играхме 2 часа.Спамиш ми в чата, че е хакер защото те убива, явно който е по-добър от теб е хак, което пак го оставам без коментар.
http://www.mediafire.com/file/oqll3mhleo6caj1/opa.dem

-1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е важно когато гледаш за ауто гс или бх, да видиш шоукейса.. Там се вижда дали дък или джъмп се помпят или задържат..
Отново ти казвам да се образоваш малко и да спреш да ми пишеш в темите.. Има екип банове които да преценят !

-2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олеле майкоооо.. ти не ми гледаш шоукейса.. Също така на последната стълба преди да ме бан, това се прави с джъмп и посоката към която искаш да отидеш :D:D

-2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно,че ще го видят. 300 спийд на гс не съм виждал някой да прави без хак, след като нормалния спийд на ходене е 250. На клипа се вижда ясно, че засилваш, и не съм аз този който трябва да се образова, защото само се чудиш как да се заядеш. И ако не те бях баннал аз, Спасов щеше, защото бууста ясно се вижда по нататък в клипа.

-1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, chernata ninja написа:

Точно,че ще го видят. 300 спийд на гс не съм виждал някой да прави без хак, след като нормалния спийд на ходене е 250. На клипа се вижда ясно, че засилваш, и не съм аз този който трябва да се образова, защото само се чудиш как да се заядеш. И ако не те бях баннал аз, Спасов щеше, защото бууста ясно се вижда по нататък в клипа.

идвай в сървър с гс защита ще ти направя 320+ спийд смешник малък... казах ти да спреш да ми пишеш в постовете. Пуснал съм нарушение.. не си ти човека в екип банове който да прецени

-1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

320+ Спийд, звучи интересно, до 400 ли стигаш? И пак ще ти кажа, да спреш да ми се заяждаш, защото за мен си един жалък хакер :) и нагъл при това :D

-1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не спрете да спамите ще ви банна и двамата за 24 часа да ви дойде акъла :) Има демота оставете ни да прегледаме и да решим за какво става дума .

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чесно казано и аз бях в сървъра Влади и видях повече от макс стрейфа и не мога да кажа дали е хак защото със стрейф още се уча и не му разбирам толкова на тоя стрейф... та чесно казано така правеше всичко че си изглеждаше хак ама не мога да докажа нищо.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, skrillexx156 написа:

Чесно казано и аз бях в сървъра Влади и видях повече от макс стрейфа и не мога да кажа дали е хак защото със стрейф още се уча и не му разбирам толкова на тоя стрейф... та чесно казано така правеше всичко че си изглеждаше хак ама не мога да докажа нищо.

Като не може да кажете има общ админски чат . Пращате демото и ви се казва дали е хак или не . Ако не аз Митко ( Батман )  ще ви обърне внимание  . Но сега ако пак сте го баннали втори път БЕЗ НИЩО КАТО ПЪРВИЯ вече ще трябва да взимаме мерки . Иначе за спиида му вярвам , че може да стигне 320 БЕЗ ХАК ! ! Правили са го и преди добри играчи ( ДОСТА ДОБРИ ДЕ ПРИЗНАВАМ )  ! ! Така че чякаме прегледа на демотата , а са отивам да ям пържоли :Д Лека вечер

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех значи, старата песен на нова мелодия. Казах, ви че между вас двамата повече конфликти не искам... кой да слуша. 320 speed (pre) няма как да стана, каквото искаш ми обяснявай.

Нямам време, пиша ви от телефона ще прегледам демото утре. Ако се окаже, че е чист ще се махне бана и готово. Но повече между вас двамата не искам каквато и да е комуникация. Ако още веднъж има конфликт между вас ви банвам и двамата не ме интересува кой е прав и не.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 16 часа, batman написа:

Ех значи, старата песен на нова мелодия. Казах, ви че между вас двамата повече конфликти не искам... кой да слуша. 320 speed (pre) няма как да стана, каквото искаш ми обяснявай.

Нямам време, пиша ви от телефона ще прегледам демото утре. Ако се окаже, че е чист ще се махне бана и готово. Но повече между вас двамата не искам каквато и да е комуникация. Ако още веднъж има конфликт между вас ви банвам и двамата не ме интересува кой е прав и не.

Какво искаш да кажеш с това маха се бана.. както виждаш момчето не разпознава хакери от чисти играчи. Вземете се в ръце и му махнете правата, а не да ми се прави на безсмътрен защото пратил смс и ви дава кинти.

-2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти знае устата. Никой никакви смс-и не е пращал. СМС админ няма и никога няма да има. Не съм умрял за 2.40... Не ми харесва отношението ти не само към колегата, но и към останалите играчи. Сега ако искаш бана ти да бъде махнат ти ще пратиш СМС, понеже само СМС-и са ти в устата :). Ако решиш ми пиши на скайп.

Довиждане и от форума.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.