daniel

оплакване от админ # hns_floppytown

7 мнения в тази тема

1. Ник на админа: 100AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
2. Вашия ник: daniel
3. Доказателство демо/снимка на нарушението:  Линк за сваляне: https://ndox.abv.bg/download?id=3d793a7e20
4. Сървър, в който е направил нарушението: hns_floppytown
5. Провинението му: Играе с хак, също така ми сложи перманент бан без да ме спец (само защото съм скочил стълба, която се вижда на демото). Държи се грубо и не може да преценя кой играе с хак.

Извинявам се за големината на демото :)

-1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, тва демо въобще няма да го гледам защото знам какво видях, летиш напред без стрейф, може да видиш имам оплакване от играч на име Aether, същия тип.Не се държа с никой грубо,ти ме обиди няколко пъти и аз те предупредих и не ми трябва да те гледам за да видя дали си хак или не+това всички видяхме каквото трябва.
dumbl;E : toq
dumbl;E : daniel
dumbl;E : vinagi li s hack e cukal be wtf
[HnS] dumbl;E jumped 257.934 units with StandUp CountJump!   (100aa)
100AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA : nali igrahme e sa
dumbl;E : sega da
dumbl;E : sega se vidq
Нямам повече какво да кажа.

-1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Пич" на мен не ми трябва ти да гледаш демото.. Има си екип банове, които ще изгледат демото и ще видят дали съм летял и какво си ме предупреждавал (а иначе то се вижда що за админ си щом отказваш да видиш демо). Също така тея чатове от слаби и ограничени играчи не ги слагай, защото не са никакво доказателство !!! Демото което съм представил в темата е доказателство !!!

Приятен ден и моля те образовай се малко :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми колко пъти ми каза "смешен" и някви такива от 10 пъти 5 пъти ти казах да спреш, другите 5 се направих,че не съм ги прочел. Държанието ти не ми изглежда нормално. И относно демото, вземи да го покажеш цялото за да се разбере всъщност за какво става на въпрос. Мерси :)

-1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както виждаш демото е цялото.. От когато влезнах в сървъра до края когато ме банна.. Но не бой се, Влади ще види демото !

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво означава "Влади ще види демото"? Ами ако аз видя демото и преценя, че си в нарушение? Ще вишеш на Влади ли?

Заключвам темата докато прегледаме демото, за да се предотврати спама, че го обърнахте на детска градина.

-1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е как скочи 270-80 юнита с 6 стрейфа на 70% sync. Да приемем, че е било късмет, друго много не ми се наби на очи.

Избягвай да влизаш в конфликти с другите играчи. Ако някой те обижда или провокира просто качвай оплаквания и ще бъдат наказани.

Между вас двамата конфликти не искам, че ще се караме :)

Влизайте да играете.

-1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.