killerspar7adj

ОДОБРЕНИТЕ АДМИНИ ДА ИМАТ ЛИ ПРАВА ВЪВ ВСИЧКИ СЪРВЪРИ

10 мнения в тази тема

Здравеите ! Тъи ,като някои от одобрените Админи искат да имат права във всички сървъри, а не само във този които са пуснали кандидатурата. Решихме със Екипа да пуснем един дебат и да видим нашите играчи как мислят за това.

Цитат

ОДОБРЕНИТЕ АДМИНИ ДА ИМАТ ЛИ ПРАВА ВЪВ ВСИЧКИ СЪРВЪРИ ?

Моля, всички които видят тази тема да изкажат свое мнение !

Друг въпрос. Да има ли Кандидатура за ГЛОБАЛЕН АДМИН ?

ВАШЕТО МНЕНИЕ Е ВАЖНО ЗА НАС !

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, не се натискам да имам права във всички сървъри, но моето мнение е, че би било добре да има някой с права, който да следи всички сървъри. Надявам се да не ме разберете погрешно, но сървърите не са толкова натоварени и за момента един Глобален Админ би се справил. B| Успех и със здраве!

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 6 часа, Mu_Mu написа:

Здравейте, не се натискам да имам права във всички сървъри, но моето мнение е, че би било добре да има някой с права, който да следи всички сървъри. Надявам се да не ме разберете погрешно, но сървърите не са толкова натоварени и за момента един Глобален Админ би се справил. B| Успех и със здраве!

И аз съм на същото мнение.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. Би било добре админите да имат права във всички сървъри, защото понякога влизам в друг сървър на веригата, в който не съм админ и виждам нарушения, с които не мога да се справя. Разбира се мога да докладвам играча, но и правата в дадения сървър няма да са излишни. За това аз казвам Да! 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-готино ще бъде ако играчите отговарят , а не админите .... всеки сървър админ ще иска глобален слот не е ли логично .... оставете играчите да решат ;)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не виждам какво трябва да решават играчите като тях не ги касае :) Това касае админите и е редно админите да решат , а не играчите ... Поне така мисля аз

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки админ ще го иска това, но се замислете, как ще може да отделя време за всичките сървъри. Физически е невъзможно да си навсякъде, разбирам ги искат права, но това е безсмислено. Ако искат права във втори сървър, нека пуснат кандидатура, но да имат добра активност в него. Човек като е съсредоточен в едно нещо го върши качествено, когато е в няколко неща, това му пречи, това важи и в тази ситурация. Пък и така те ще заемат мястото на хора, които биха били редовни админи в определен сървър. Замислете се малко.

Това е лично мое мнение, не ангажирам никого с него, решението си е изцяло ваше.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук подкрепям Enchanced ... много е прав ако всички админи имат права навсякъде за какво да има кандидатури ... играчите които имат добра активност и разбират няма да ги одобряваме защото ще е пълно с админи ... поне това е моето мнение , но 1 птичка пролет не прави ;)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята да бъдат дадени права във всички сървъри на сървър администраторите не е лоша, НО за да получат права ще е хубаво първо да се докажат. Примерно месец без грешни банове и друг вид наказания редовни доклади за нарушители от другите сървъри и като цяло трябва да забравят за " ранга " щом желаят да са навсякъде с права, защото просто не виждам как ще стане да си цъкат като обикновени играчи и в същото време да следят за нарушители в сървърите. Като цяло ролята на админ си е чист античеат и не вярвам някой да е виждал античеат който играе за ранга или като цяло играе повече от колкото наблюдава. Ахем. И да като цяло препоръчвам да си седите админи в един сървър да си следите играчите и да си разцъквате отделно когато видите нередност в друг сървър.. нали знаете като цяло защо съществува форума.. докладвайте или пишете на човек с права в определения сървър.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Права лесно се дават, но и лесно се взимат. Админте няма да имат права във всички сървъри, не защото не ви харесвам или така ми допада, а поради простата причина, че 80% от админите само киснат в дъста като има хора. Админите, които кандидатстват за сървър различен от дъст си седят в сървъра, в който са кандидатствали. Другата причина, е че както по-нагоре казаха се обезмислят кандидатурите.

Единствения "компромис" ако мога така да го нарека, който мога да направя е да добавя на сегашните админи права в още един сървър по избор, но не във всичките.

Единствените хора, които имат права във всички сървъри за момента са модератор+

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване